• Teymur Tesisat Sistemleri
  • Çalışma Saatlerimiz
  • Hafta İçi-Sonu: 7/24

Fatih Bölgesi

Su tesisat alanında, yılların verdiği tecrübe ile bu bölgedeki ilçemizde son teknoloji sistemler kullanarak profesyonel tesisat hizmeti ve en uygun fiyatlarda vermekteyiz. Bu ilçenin tüm mahallelerinde, her türlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz. Yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kâğıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Su Kaçağı Tespiti profesyonel olarak hizmet sağlamaktayız Su Tesisatlarında Kırılma ya da patlama sonucu meydana gelen Su Kaçağı Bulma İşlemi en zahmetli işler arasındadır bunun sebebi ise onarımından çok suyun aktığı bölgeyi bulmaktır seramik altında ya da beton altında su tesisatının gözükmediğinden uzmanlık ve cihaz isteyen bir işlemdir. Firmamız cihazlı Su Kaçağı Tespiti yapmaktadır. Genel olarak alt komşumuza su akıntısı olduğu şikâyeti ile ortaya çıkan su kaçağı sorunu evde rutubetlenme veya su faturasının artması gibi problemlere yol açabilir zemin altında su borusunun patlaması veya su gider hatlarının tıkanması sonucu baş gösterebilir Su kaçağı olması durumunda kaçağı müdahale edilmesi çok önemlidir. Öncelikle yapılması gereken bir işlemdir. Bilindiği gibi özellikle eski binalarda daha fazla karşımıza çıkar bu işlemleri gerçekleştirmek için eskiden birçok yer kırılıp dökülürdü. Ancak günümüz teknolojisi sayesinde bu işlem çok kolay hale getirilmiş bulunuyor. Su kaçak Tespiti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanız da profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda bizden yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamız, bir telefon uzağınızda. Tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar, su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profesyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada son teknoloji cihazları ile kırmadan, dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve hizmet vermekteyiz.

 

Tesisat Tamir Bakım Onarım

Banyo mutfak armatürleriniz, musluklarınız, sifon problemleriniz, rezervuar arızalarınız, lavabo altı su akıntılarınız, klozet su akıntılarınız, duş problemleriniz, gömme rezervuarını, asma klozet arızalarınız vb. ürünlerde oluşabilecek tüm arızalarda onarım sağlanmaktayız. Banyo, mutfak, hava, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kombi, sıva üstü daire, ankastre batarya, bahçe musluğu, patlayan su tesisatları, çürüyen demir su tesisatı, su saati tesisatı, arıtma tesisatı, basınç düşürücü tesisatı ve genel su tesisatı konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz.

Termal kameralar:

Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler. Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarını tespit ederiz.

Akustik dinleme cihazı:

Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.

Boru görüntüleme kameraları:

Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

Lütfi Aykaç Bulv. Tempoint Sit. No:39 Sultangazi/İstanbul

Çalışma Saatleri

7/24

Hemen Ara
WhasApp