• Teymur Tesisat Sistemleri
  • Çalışma Saatlerimiz
  • Hafta İçi-Sonu: 7/24

Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Teymur Tesisat olarak, İstanbul’da hemen her ilçemizde uzun süredir hizmet vermekteyiz. Tesisat, su kaçağı, tıkanıklık açma, kameralı kaçak tespiti gibi birçok alanda sizlere hizmet vermekteyiz. Alanında birçok proje imza atan firmamız sektörün en önde giden isimlerinden biri olmuştur. Arıza tespit ve onarım hizmetlerimizi müşterilerimizin istek ve önerileri doğrultusunda geliştirerek, en kaliteli hizmeti en ucuza vererek sizlerin memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz.  

Bir tuvalet tıkanıklığı ya da bir kanal tıkanıklığı, bazen en rahatsız edici zamanlarda olabiliyor. Patlayan pimaş borular ve yoğun yağmurlar beklenmedik sorunlar çıkartabiliyor. Böyle zamanlarda “yakınlarda tesisatçı nerede var” veya “tıkanıklık açma firması” diyorsanız, Teymur Tesisat sizlere 7/24 esasıyla çeşitli hizmetler sunuyor. Meskene uygun çözümler ve piyasa koşullarına göre uygun fiyatlandırma ile tüm tesisat sorunlarınıza, tıkanıklıklara, sızdırmalara, bilgisayarlı kaçak bulma sorunlarınızda yardımcı oluyoruz. Evin, iş yerlerinin kısaca yaşamın olduğu her yerin olmazsa olmazı su tesisatınızı sizler için en kısa sürede onarıyoruz.

Tesisat, bir yaşam alanının olmazsa olmazlarındandır. Temiz ve pis su giderlerinin kolaylıkla tahliyesini sağlar. İçme suyu oldukça önemli. Bu suyu yaşam alanınıza getirecek olan da tabi ki tesisat. Kimse yıpranmış eski bir tesisata sahip bir yerden içme suyunu kullanmak istemez. Bizler de zaman içerisinde yıpranmış, sizlere sorun yaratan tesisatlarınızı kısa süre içerisinde yeniliyor, sizleri bu dertten kurtarıyoruz.

Yine aynı şekilde atık suyun tahliyesi de çok önemli. Yaşam alanınızda kullanılan atık suyun bu ortama tesisata zarar vererek patlamasını ister misiniz? Tabi ki istemezsiniz. Alanında uzman ekibimiz, ihtiyacınıza göre tüm su tesisatı ve arıza işlerinizin bakım ve onarımını yapar. Tadilat sonrası o yoğun kırıp dökme işlemi oldukça yıpratıcıdır. Hele ki durduk yere bir arıza çıkar ve tadilat kaçınılmaz olursa bu daha kötüsü. Ancak bizler sizin için evinizde su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak buluyor ve sadece tamiri olacak bölgeye gerekli işlemi yapıyoruz. Oldukça basit bu yöntemle saatler içerisinde su kaçağını buluyor ve tamirini gerçekleştiriyoruz.

Bu işlem sizleri gereksiz kırıp dökme işinden kurtarıyor. Hem zamandan hem de paradan oldukça tasarruf sağlayan bu yöntemle işimizde iddialıyız. Saniyeler içerisinde noktasal olarak su kaçağının tespitini yapan ileri teknoloji makinelerimiz ile sonrasında arıza olan bölüme müdahale de bulunabiliyoruz. Tesisat sonrasında yapılacak tadilat işlemini size en az maliyette bulunacak şekilde planlayıp en kısa sürede tamiratına başlıyoruz. Tesisatlardaki tıkanıklıkları ilkel yöntemlerle açmak artık tarih oluyor. Bu yöntemler hem zaman hem de para kaybına neden olduğu gibi kesin çözüme de ulaştırmıyor. Alanında uzman kadromuz sizlere kısa süre içerisinde bu hizmeti sunabilir, tıkanık olan tesisatınızı kolayca açabilir. İleri teknolojideki makineler yardımı ile kısa sürede yaşam alanınıza zarar vermeden bu hizmeti sunabiliyoruz. Firmamız, ihtiyacınız olan her durumda profesyonel Tesisat hizmeti sunar. Bize uğramadan su tesisatı arıza ve bakım onarım işlerinizin yapımına karar vermeyin. Size bir telefon kadar yakınız.

Lütfi Aykaç Bulv. Tempoint Sit. No:39 Sultangazi/İstanbul

Çalışma Saatleri

7/24

Hemen Ara
WhasApp