• Teymur Tesisat Sistemleri
  • Çalışma Saatlerimiz
  • Hafta İçi-Sonu: 7/24

Su Tesisat Hizmeti

Su Tesisat Hizmeti

Yaşanabilir yapılarda mekanik tesisatın baş aktörlerinden biri de kuşkusuz sıhhi tesisattır. Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkartılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir. Yaşam kalitesi bina içerisindeki su tesisatı, atık su sistemleri, elektrik tesisatı vb. birçok mekanik işle bütünleşiktir. Yapılarda suya, sağlıklı şekilde ulaşmanın yolu tesisat sisteminin projelendirilmesinden, ürün seçimine ait süreçlerden geçer. Su tesisatı, insan sağlığının korunmasıyla doğrudan ilgilidir. Şehirleşme ve modern hayat, ihtiyaçlarla birlikte tesisat ve tesisatçılığın önemini artırdı. Aynı şekilde kullanılan malzemeler de değişiklik gösterdi. Suyun taşınması konusu, insan sağlığı ile doğrudan doğruya ilgili olduğu için temiz su tesisatında kullanılan borular kullanım amacına uygun, su kalitesini etkilemeyen ve korozyona dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. İçinde bulunulan binalarda üç ana tesisat sistemi bulunur. Bu tesisat sistemlerinden birisi de su tesisatıdır. Tuvalet, banyo, mutfak başta olmak üzere su kullanımı gerçekleşen tüm ev bölümlerinde bu oldukça önemli tesisat kullanılır. Su tesisatı hizmeti, profesyonel kişilerce, işin muhteviyatına uygun biçimde yapılmalıdır. Binalarda yer alan oldukça önemli bir sistem olan su tesisatında meydana gelebilecek en küçük bir sorun ileri vadede büyük problemlerin meydana gelmesine neden olacaktır. Peki, sizlere sunduğumuz bu hizmet nedir?

Su Tesisatında Tecrübe

Ev, işyeri, inşaat ve tüm binaların su ile ilgili tüm ihtiyaçları su tesisatı ile yerine getirilmekte, su tesisatı da önemli olan üç ana tesisat sisteminden biri kabul edilmektedir. Su tesisatı, temiz ve pis su tesisatı olarak ikiye ayrılır. Kısa bir örneklendirme vermek gerekirse banyo yaparken kullanılan musluk suyu temiz su tesisatı tarafından sağlanmaktadır. Ya da çamaşır yıkama esnasında temiz su, bu tesisat yardımıyla sağlanırken pis su, pis su tesisatı yardımıyla dışarı atılmaktadır. Bu denli önemli olan bir sistemde de meydana gelebilecek en küçük problem, büyük sorunların yaşanması anlamına gelir. Temiz suyu musluklara aktarırken pis suyu da kanallarla uzaklaştıran bu tesisat sistemi, alanında uzman ve tecrübe sahibi uzun yıllardır kaliteli bir hizmet olarak sizlere sunulur.

 

Su Tesisatı Hizmetinin önemi ve kapsamı

Su tesisatı, binalar içerisinde yer alan en önemli sistemlerden biri olarak kabul edilir. Öyle ki bu tesisat yaşam kalitesini de doğrudan etkilemekte, gündelik yaşantıyı devam ettirebilmek açısından oldukça önemli olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu tesisatta meydana gelebilecek en küçük aksama can sıkmakta, tüm sistemin etkilenmesine neden olmaktadır. Klozet, lavabo, gider tıkanıkları; su kaçakları gibi problemler de su tesisatının ne derece mühim olduğunu ortaya koymaktadır.

Sizlere;

  • Klozet
  • Lavabo
  • Tıkanıklık açma
  • Kaçak tespit
  • Tesisat onarımı

gibi hizmetler de sunan su tesisatçısı, yaşam kalitenizi arttırmak için yüksek kalite hizmet sunuyoruz. Siz de su tesisatı ve tesisat onarım gibi hizmetlere her ihtiyaç duyduğunuzda bizlere ulaşabilirsiniz.

Lütfi Aykaç Bulv. Tempoint Sit. No:39 Sultangazi/İstanbul

Çalışma Saatleri

7/24

Hemen Ara
WhasApp