• Teymur Tesisat Sistemleri
  • Çalışma Saatlerimiz
  • Hafta İçi-Sonu: 7/24

Tesisat Arızaları

Tesisat Arızaları

Tesisat arızalarını tespit etme ve giderme konusunda yılların verdiği tecrübemizle İstanbul genelinde servis vermektedir. Tam donanımlı bir su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz hem temiz su, hem atık su hem de izolasyon kaçaklarını kullandığımız cihazlarla nokta atışı tespitini yapabiliyoruz. Kırma dökme tesisat yenileme dönemini geride bırakan bu buluş sayesinde gereksiz kırım döküm ve masraflara son veriyor. Öyle ki önceden İnternet olmadığı gibi su kaçağı bulma cihazları da yoktu ama artık ikisi de hayatımızın içinde yer edindi. Bir su kaçağı sorunu ile karşılaştığımızda mahallenin tesisatçısı gelirdi imdada ya da biz öyle sanıyorduk çünkü komple tesisat yenilemek hem maliyetli hem de ev içinde meydana gelen uzun süreli çalışmalar ve sonrasında temizliği can sıkıcı bir durumdu. Bu tür problemleri geride bırakarak artık İnternetten tesisat arızalarını bulan firmalar araması yaptığımızda pek çok firma bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Su arızalarının giderilebilmesi için arızayı en kısa sürede tespit etmek önemlidir. Bu tespit sırasında da etrafı fazla kırıp dökmemek, işin daha hızlı ve daha ekonomik yapılabilmesi için gerekli işlemlerin başında gelir. İyi bir usta arızayı bulmak için kırma işlemini en aza indiren ustadır. Arıza bulunduktan sonra, arızayı gidermek kolay olacaktır. Çünkü arızalı olan tesisat görünmemektedir.

Su kaçağı tespiti ve tamiri için kaçak bulunan yerin kırılması gerekir. Kırmadan ve arızalı olan yerin etrafını tamamen boşaltmadan, arıza giderilemez. Bu işlem, duvar içinde olan arızalar için geçerlidir. Musluk, batarya, rezervuar gibi tesisat malzemelerinin arızalarını tespit etmek ve tamir etmek, duvar içindeki arızalara nazaran, daha kolay ve daha hızlıdır.

Bir arızayı tespit edebilmek için her yeri kırmak, doğru bir yaklaşım değildir. Ancak kırmadan da arızayı görmek de mümkün değildir. O nedenle, minimum şekilde kırım yapmak için arıza tespit cihazı kullanmak gerekir. Firmamız, kısa sürede son teknoloji cihazlar kullanarak, arızayı tespit ediyor ve hızlı şekilde garantili olarak tamir ediyor. 

Su Kaçağı Tespiti Yaptırın

Su tesisatında oluşan arızalar için hasar tespitini kırmadan yapan ekibimiz, termal kamera ve dinleme aletleriyle sorunu belirlemektedir. Çoğunlukla su sızmalarının yaşandığı tuvalet ve banyolardaki fayans arasından sızan suyu belirlemek, ekibimiz tarafından kolaylıkla tespit edilir. Fayans altındaki sızıntı tespit edildikten sonra gerekli tadilat işlemleri ustalarımız tarafından garanti kapsamı içerisinde gerçekleştirilir. En yaygın su tesisatı kaçaklarına örnek olarak pis su kaçakları diyebiliriz. Sadece gider borularının içerisinde kalmayan pis sular zamanla evinizin içerisine de girerek özellikle dolap ve parke üzerinde belli noktalar da birikmeye başlar. Sadece su birikintileri değil aynı zamanda pis suyun etrafa yaydığı kötü koku ve mikroplar sizi rahatsız eder. Bu durumda yapılması gereken ise su kaçağı çözümü başlığı altında bizlere kaliteli hizmetler sunan ve su kaçağı nedir gibi sorularımız hakkında bizi bilgilendirerek bu zamana kadar gider kullanımı sırasında yaptığımız hataları anlatacak bir firmadan destek almak gerekir. Pis su borusunda oluşan hasar ve delinmeden dolayı su kaçağı oluşur. Pis suda su kaçağı meydana geldiğinde alt kat komşunuzun tavanında sararmış su lekeleri göründüğünde, pis su tesisatında kaçak olduğunu anlayabiliriz.

Lütfi Aykaç Bulv. Tempoint Sit. No:39 Sultangazi/İstanbul

Çalışma Saatleri

7/24

Hemen Ara
WhasApp