• Teymur Tesisat Sistemleri
  • Çalışma Saatlerimiz
  • Hafta İçi-Sonu: 7/24

Tuvalet ve Su Tıkanaklılığı Giderme

Tuvalet ve Su Tıkanaklılığı Giderme

Tuvalet tıkanması niteliğinde atık su giderden akmadığı için hela zemininde taşma yapabilir. Bu durumda tuvaleti kullanmak olası olmaz ve oldukça can bunaltıcı sahneler ortaya çıkar. Mutfak lavabosunun gideri tıkandı! Sonuç olarak lavabonun içi pis su ile dolar ve en oldukça kullanılan, hijyenik olması ihtiyaç duyulan mutfak lavabosu kullanılamaz hale gelir. Yemek yapmak benzer biçimde mühim işlerimiz aksar. Gider tıkanıklığı olması niteliğinde daha oldukça negatif sonuçlar ortaya çıkabilir. Pimaşlarda tıkanma, hela tıkanması, mutfak lavabosu tıkanıklığı benzer biçimde durumlarda kamera ile masraf tıkanıklığı tespiti ve tamiri yaptırmanız gerekebilir. Banyo tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı için süratli ve ergonomik bir biçimde uygulanmaktadır. Herhangi bir tıkanıklık problemi olması niteliğinde firmamızı arayıp en kaliteli ve kati çözüme ulaşabilirsiniz. Tıkanıklık açma fiyatı tıkanmanın durumuna ve tamir işlemine bakılırsa değişebilir. Bazı durumlarda tıkanıklık açma işlemi için minik tadilat emekleri yapılır. Bazı durumlarda tıkanıklık açma robotu ile masraf açma işlemi yapılır. Firmamızın belirlediği fiyat politikası kapsamında en müsait hizmeti alabilirsiniz. Kameralı masraf açma fiyatı, tıkanıklık açma fiyatı, kameralı kanal açma fiyatı pimaşların durumuna bakılırsa tespit işlemi yapıldıktan sonrasında belirlenmektedir. Firmamız fiyat mevzusunda en müsait hizmeti sunmaktadır.

Kısa Sürede Çözüm Odaklı Hizmet

Sıradan tesisatçılar ancak tıkanıklık tespiti yapmak için evinizin her yerini kırıp dökerek, lüzumsuz tadilat harcaması çıkarmaktadır. Kameralı tıkanıklık açma hizmeti sunan firmamız kısa müddette hatta dakikalar arasında tıkanıklık sorununu giderirken; basit tesisatçılar günlerce devam eden tadilat emek vermesi yapmaktadır. Bu vaziyet size ekstra gider ve ömür kalitesinin düşmesi olarak yansımaktadır. Bu nedenle en müsait fiyatla hizmet veren döşem şirketi olarak teknolojik cihazlar ile masraf açma, tıkanıklık açma işlemi icra eden uzman bir takım ile iletişime geçmenizi önermekteyiz. Kamera ile masraf tıkanıklığı tespiti ve tamiri için kırmadan dökmeden, en müsait ve kaliteli hizmeti sunan firmamız yardımıyla konforunuzdan ve zamanınızdan taviz vermeden çözüm bulabilirsiniz.

Tuvalet, lavabo ve bina içi diğer tüm pimaş boru tıkanıklıkları ve su kaçakları, alanında uzman ekibimiz tarafından görüntüleme ve dinleme teknolojisi ile noktasal olarak tespiti edilebilmektedir. Böylece farklı noktalarda kırma dökme işlemlerine gerek kalmaz, gereksiz tadilat masrafı oluşmaz. Servis ücretine sadece tespit işlemi dahildir. Tespit edilemeyen arızalarda servis ücreti alınmamaktadır. Yetkili servisimiz tarafından işlem yapılan alanda 15 gün içinde yeniden tıkanıklık olması durumunda ücretsiz arıza tespit hizmeti verilmektedir. Arıza tespitinden sonra tadilat gerekmesi halinde servisimizin size vereceği fiyat teklifi ile tekrar usta arayışına girmeden yetkili servisimize tadilat yaptırabilirsiniz. Boru tıkanıkları, mümkün olan en kısa sürede arızaya müdahale edilmektedir. Kameralı tesisatçı olarak bilenen ekiplerimizin tamamında kameralı görüntüleme cihazı bulunmaktadır. Kameralı ustalarımız, tıkanıklık açma işlemine başlamadan önce kamera ile pimaş borusunun için görüntülerler. Bu sayede tıkanıklığa sebep olan yabancı cisim tespit edilmiş olur.

Tıkanıklığa sebep olan yabancı cismi tespit etmek robotla müdahale etmede önemli bir aşamadır. Çünkü cismin türüne gore, robot cihazın ucuna cisme iyi mi müdahale edilecekse ona gore aparat takılır. Bazı cisimler parçalanması gerekirken bazı cisimler borunun içinden çekip çıkarılması icap eder. Kameralı tıkanıklık açma işleminden daha sonra kamera ile gider borusunun içi bir defa daha kontrol edilir. Kontrol işleminde; gider borusundaki yetersiz eğim, pimaş borusunun ek yerlerindeki contanın durumu, pimaş borusunda çatlak olması, pimaş borusunda yağlanma olması ve pimaş borusunda kırık olması şeklinde sorunlar tespit edilir.

Lütfi Aykaç Bulv. Tempoint Sit. No:39 Sultangazi/İstanbul

Çalışma Saatleri

7/24

Hemen Ara
WhasApp